Egyleti eseménynaptár

2024. szeptember – december

2024.10.03

Szíves figyelmébe ajánljuk egyesületünk 2024 őszi-téli eseménynaptárát. Reméljük, hogy a színes programok között Ön is megtalálja az érdeklődésének megfelelőt.

Egyleti eseménynaptár

(a kép forrása: naptar.su)

A teljesség igénye nélkül:

–        októberben ismeretterjesztő városi sétasorozatot indítunk

–        kezdetét veszi az Élet és halál a középkori Vas vármegyében című előadás-sorozatunk

–        látogatást tervezünk a szombathely-szőllősi meteorológiai állomásra

–        ott leszünk a villamosnapon a Smidt Múzeumban

–        ha az időjárás kedvező lesz, az idén nem marad el a kegyeleti séta a Szent Márton utcai temetőben

–        novemberben folytatódik a felnőtt múzeumbogarakkal indított beszélgetéssorozat

–        múzeumbogár klubtagjaink vakok és gyengénlátók számára tartanak tárlatvezetést

–        az év folyamán két könyv bemutatására készülünk

–        a barangolni vágyók figyelmébe a természetjáró csoport hétvégi túráit ajánljuk: több ízben is felfedezhetik a Kőszegi-hegységet és környékét.

A mozgalmas évet a versmondó kör karácsonyváró műsora zárja.

Bízunk abban, hogy felkeltettük érdeklődését. Köszönjük, ha rendezvényeinket ismerősei számára is ajánlja, és segíti munkánkat híreink megosztásával!

Az eseménynaptárt ITT töltheti le!