Bringára bogarak!

Őrvidéki kerékpártúra Szombathelytől Szentgotthárdig

2012.07.30

A Szolnok környékére tervezett múzeumbogár kerékpártúrát ugyan elnapoltuk egy évvel, de az idei nyár sem múlhat el közös kerekezés nélkül!

A Vasi Múzeumbogár Klub három napos kerékpártúrát szervez a klubtagok és régésztáborosok részére.
Időpont: 2012. július 30 - augusztus 1.

1. nap
8.30-tól gyülekező a Savaria Múzeum parkjában, indulás 9 órakor. Szombathely - Rohonc (Rechnitz) - Városzalónak (Stadtschlaining).

2. nap
Városzalónak (Stadtschlaining) - Felsőlövő (Oberschützen) - Hamvasd (Aschau im Burgenland) - Kicléd (Kitzladen).

3. nap
Kicléd (Kitzladen) - Fürstenfeld - Szentgotthárd - onnan vonattal Szombathely.

A túra várható költsége: 8000 Ft/fő, amely összeg fedezi a két közös étkezés, a múzeumi belépők és a Szentgotthárd-Szombathely közti vonatozás költségeit.
Szállásköltség nincs: első este a tavalyihoz hasonlóan a városszalónaki sportcentrum udvarán, második este túravezetőnk, Andreas Lehner házának kertjében verünk sátrat.

A felszerelés a szokásos: személyi okmányok (személyi és diákigazolvány), kifogástalan műszaki állapotú kerékpár, esőkabát, egy napi hideg élelem, innivaló, némi euró költőpénznek, annyi ruha, amennyit a kerékpárral magunkkal tudunk vinni.

Kérjük, hogy aki részt kíván venni a túrán, legkésőbb 2012. július 23-ig jelentkezzen a titkar@muzeumbarat.hu címen, vagy a 3097333288 telefonszámon!