Táborok

Közösségi szolgálat, közösségi élmény

Feltöltve: 2021.06.16

2021. augusztus 09. hétfő - augusztus 13. péntek

Mivel az elmúlt öt év során befejeződött a szergényi gyűjtemény gondozása, a Vasi Múzeumbarát Egylet 2021 nyarán Kemenesmagasiban rendezi meg az Örökségőr tábort.

VI. Örökségőr tábor, Kemenesmagasi

A helyi hagyományőrző egyesület által létesített tájház remek helyszín arra, hogy a honismeret iránt érdeklődő középiskolás diákok közösségi szolgálatuk keretében tapasztalatokat szerezzenek a múzeumi gyűjtő és feldolgozó munka területén.

A délelőtti gyűjteménygondozó munka utáni kisebb-nagyobb kerékpártúrák során a résztvevők megismerkednek a Kemenesalja természeti és kulturális értékeivel, de jut idő strandolásra és játékra is.

Kíváncsi vagy „örökségőr elődjeid” tábori hétköznapjaira?

Kattints a pörgős videóra!

Ha te is szívesen szorgoskodnál egy remek néprajzi gyűjtemény feltérképezésén és szeretsz jó társaságban kerékpározni, akkor jelentkezz a Kemenesmagasiban, 2021. augusztus 9–13 közt megrendezésre kerülő VI. Örökségőr táborba! Az élmények és új barátok mellett még KÖSZ igazolásokat is begyűjthetsz.

A tábor időpontja: 2021. augusztus 9–13. (hétfő–péntek)

A résztvevők létszáma legfeljebb: 10 fő.

A jelentkezés és a részvételi díj befizetés határideje: 2021. július 15.

A jelentkezés a részvételi díj befizetésével válik érvényessé.

Részvételi díj: 25000 Ft/fő

A részvételi díj befizetésének módjai:

–készpénzzel (munkanapokon 09:00–15:00 közt a Savaria Múzeumban)

–átutalással a Vasi Múzeumbarát Egylet 10104789–46389900–01000004 számú bankszámlájára (megjegyzés: Örökségőr tábor, XY – a résztvevő neve)

Információ:

Tóth Kálmán múzeumpedagógus, egyleti titkár

titkar@muzeumbarat.hu

Ha valóban részt akarsz venni a táborban, töltsd ki mielőbb az alábbi elektronikus jelentkezési lapot!

Jelentketés a táborra