Táborok

IV. Örökségőr tábor Szergényben

Feltöltve: 2019.03.28

2019. augusztus 12. hétfő - augusztus 17. szombat

A 2019. évben is folytatódik a szergényi falumúzeum gyűjteményének 2016-ban elkezdett gondozása. A tábort a régi tárgyak gyűjtésére, megőrzésére fogékony középiskolás diákoknak ajánljuk.

Szergény Vas megye legkeletibb települése, a Marcal folyó mentén, közvetlenül Veszprém megye szomszédságában fekszik. Közúton Celldömölk irányából Vönöck és Kemenesmagasi érintésével lehet eljutni a kb. 340 lakost számláló községbe. A települést befogadó kistáj (Kemenesalja, Marcal-mente) izgalmas kerékpáros kalandozásokra csábító vidék!

Üsd be a keresőbe hogy "youtube Szergény tábor", nézd meg a pörgős videót, és tutira kedvet kapsz a részvételhez, mert a jó társaság mellett még az iskolai közösségi szolgálatra vonatkozó igazolásokat is begyűjtheted!

A tábor időpontja: 2019. augusztus 12–17. (hétfő–szombat).

A résztvevők létszáma legfeljebb: 10 fő.

A jelentkezés a részvételi díj befizetésével válik érvényessé.

Részvételi díj: 19 000 Ft/fő

A részvételi díj befizetésének módjai:

–készpénzzel (munkanapokon 9.00–15.00 közt a Savaria Múzeumban)

–átutalással a Vasi Múzeumbarát Egylet 10104789–46389900–01000004 számú bankszámlájára (megjegyzés: Örökségőr tábor, XY – a résztvevő neve).

További információ:

Tóth Kálmán múzeumpedagógus, egyleti titkár

–telefon: +36 30 97 33 328

–E-levél: titkar@muzeumbarat.hu

Ha valóban részt akarsz venni a táborban, töltsd ki mielőbb az alábbi elektronikus űrlapot!

Jelentketés a táborra